Polskie Towarzystwo Lekarskiecheck

Polskie Towarzystwo Lekarskie

adres:ul. Mokotowska 46/12, Warszawa

telefon:603 28 86 99

www:http://www.ptl.org.pl

 www.ptl.medserwis.pl

e-mail:ptl@interia.pl

zobacz na mapie »

map

Zobacz zdjęcia

Informacje dodatkoweic_i

W dniu 9 listopada 2019 roku odbyła się uroczystość wręczenia dokumentu „Prawo wykonywania zawodu Lekarza” i „Prawo wykonywania zawodu Lekarza Dentysty” w Conference Center at the Tides w Warszawie przy ul. Wioślarskiej 8.
Na uroczystości młodym lekarzom towarzyszyli ich bliscy. Obecne były władze Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z rektorem prof. Mirosławem Wielgosiem na czele, przedstawiciele samorządów zawodów zaufania publicznego, a także członkowie Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie.
Na zaproszenie prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Warszawie dr Łukasza Jankowskiego w uroczystości uczestniczyli pośród zaproszonych gości – prezes Polskiego Towarzystwa Lekarskiego prof. Waldemar Kostewicz oraz wiceprezes dr Krystyna Podgórska-Baraniecka

medserwis.pl

medserwis.pl

medserwis.pl

Polityka prywatności i polityka wykorzystania plików "cookies":

Drogi Użytkowniku, Telewolt sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych i na podstawie uzasadnionego interesu przetwarza na tej stronie pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony internetowej oraz do celów analitycznych. Więcej informacji można znaleźć na stronie tutaj.